Ereleden NVMO


Dr. Ferry Eskens
Benoemd tot erelid NVMO: 2019

Lid NVMO-commissie Kwaliteit: 1 januari 2019 t/m heden
Lid NVMO-commissie OOM: 1 januari 2019 t/m heden
Voorzitter NVMO-commissie BOM:
1 januari 2016 t/m 31 december 2018
Secretaris NVMO-commissie BOM: 1 januari 2013 t/m 31 december 2015
Lid NVMO-commissie BOM: 1 januari 2010 t/m 31 december 2012
Bestuurslid NVMO: 1 september 2011 t/m 31 december 2018
Voorzitter redactieraad Medische Oncologie: 1 september 2011 t/m 31 augustus 2015
Lid redactieraad Medische Oncologie: 16 september 2010 t/m 31 augustus 2011



Prof. dr. Hans Gelderblom
Benoemd tot erelid NVMO: 2018

Voorzitter NVMO: 1 februari 2012 t/m 31 januari 2016
Bestuurslid NVMO: 1 februari 2016 t/m 31 december 2017
Lid redactieraad Medische Oncologie: 1 oktober 2004 t/m 31 oktober 2010
Lid NVMO-commissie BOM: 1 februari 2012 t/m 31 december 2015


Prof. dr. ir. Koos van der Hoeven
Benoemd tot erelid NVMO: 2013

Voorzitter NVMO: 12 oktober 2007 t/m 31 januari 2012
Lid NVMO-commissie BOM: 12 oktober 2007 t/m 31 januari 2012


Aart van Bochove
Benoemd tot erelid NVMO:
2007

Voorzitter NVMO: 1 januari 2002 t/m 11 oktober 2007
Lid NVMO-commissie BOM: 1 februari 1999 t/m 11 oktober 2007


Dr. Aafke Honkoop
Benoemd tot erelid NVMO: 2007

Secretaris NVMO: 8 oktober 1999 t/m 11 oktober 2007
Lid redactieraad Medische Oncologie: 1 september 1999 t/m 31 december 2001
Voorzitter redactieraad Medische Oncologie: 1 januari 2002 t/m t/m 11 oktober 2007



Prof. dr. Pax Willemse

Benoemd tot erelid NVMO: 2005

Penningmeester NVMO: 20 oktober 1997 t/m 7 oktober 2005
Voorzitter NVMO-commissie BOM: 1 februari 1999 t/m 31 mei 2008
Secretaris NVMO-commissie BOM: 1 juni 2008 t/m 30 juni 2009
Jury beoordeling Oncologieproefschrift van het jaar: 1 september 2009 t/m 1 december 2016
Medeoprichter NVMO: 20 oktober 1997



Prof. dr. Hans Nortier
Benoemd tot erelid NVMO: 2003

Bestuurslid NVMO: 20 oktober 1997 t/m 21 november 2003
Lid NVMO-commissie BOM: 1 februari 1999 t/m 21 november 2003
Lid redactieraad Medische Oncologie: 1 mei 1998 t/m 28 februari 2001
Medeoprichter NVMO: 20 oktober 1997


Dr. Cees Rodenburg
Benoemd tot erelid NVMO: 2002

Voorzitter NVMO: 8 oktober 1999 t/m 31 december 2001
Secretaris NVMO: 20 oktober 1997 t/m 7 oktober 1999
Voorzitter redactieraad Medische Oncologie: 1 mei 1998 t/m 31 december 2001
Lid NVMO-commissie BOM: 1 februari 1999 t/m 31 december 2001
Medeoprichter NVMO: 20 oktober 1997


Prof. dr. Theo Wagener
Benoemd tot erelid NVMO: 2000

Voorzitter NVMO: 20 oktober 1997 t/m 7 oktober 1999
Medeoprichter NVMO: 20 oktober 1997